Nasza szkółka róż skupia się na produkcji róż ciętych i krzewów róż ogrodowych. Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów, każdego roku wprowadzamy do naszej oferty nowe odmiany róż. Praca przez nas wykonywana łączy w sobie pasję, zaangażowanie oraz przede wszystkim profesjonalizm. Posiadamy odpowiednią wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy z różami.

Współpracujemy wyłącznie z najbardziej uznanymi hodowcami róż na rynku globalnym. Nowych, a co za tym idzie lepszych, odmian róż, a także dodatkowej wiedzy i inspiracji szukamy w kolebce światowego ogrodnictwa - Holandii, ale również w bardzo szybko rozwijających się firmach z Niemiec.

DSC01685.jpg SzkolkaRoz_18-09-2013_171005_0030.jpg

Z całych sił dążymy do tego, by stworzyć i oddać w Państwa ręce róże najwyższej klasy i jakości, których próżno szukać na naszym rodzimym rynku. Klienci naszej szkółki róż zawsze mogą liczyć na porady z naszej strony w zakresie róż, które poparte są naszymi wieloletnimi praktykami. Szkółkę róż Hyżowie znajdą Państwo niespełna 25 kilometrów od miasta Kraków, w miejscowości Bilczyce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Szkółki róż Hyżowie.

Ładowanie