Róże Wielkokwiatowe 

Róże wielkokwiatowe nazywane również mieszańcami herbatnimi to odmiany, które najbardziej przypominają te róże, które możemy spotkać w kwiaciarniach. Można pokusić się o stwierdzenie, że są ich ogrodowymi odpowiednikami. Róże wielkokwiatowe obdarzone są zwykle przyjemnym zapachem, a sam kwiat jest mocno nabity płatkami i ma mniej lub więcej stożkowy kształt. Kwiaty osadzone są na krzewach na pojedynczych łodygach, formując tym samym krzew o bardzo strzelistym, prostym pokroju. Osiągają do 120 cm wysokości i z powodzeniem można ścinać ich kwiaty do wazonów. Róże wielkokwiatowe nadają się na standardowe rabaty, obwódki oraz kwietniki. Pięknie prezentują się w towarzystwie bylin, roślin jednorocznych, traw, czy krzewów ozdobnych oraz strzelistych roślin warzywnych i zielarskich. Należy w ich przypadku szczególnie unikać zbyt gęstego sadzenia między sobą, czy z innymi roślinami.

na stronę
Pokazuje 67 - 69 z 69 elementów
 • Szybki podgląd
  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Odmiana Capri® rodzi kwiaty o wysoce ciepłej barwie brzoskwini, pełnym oraz niepospolitym układzie płatków i niebywale przyjemnym zapachu.

  19,00 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Róża o kwiatach jak piwonia, które zniewalają swoim owocowym zapachem.

  19,00 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  14,81 zł Oczekiwanie na dostawę

  Odmianę 'Wimi' cechuje wysoka odporność na choroby grzybowe oraz piękne, dużych rozmiarów, pełne i pachnące kwiaty w klasycznym różu. 

  14,81 zł
  WYPRZEDANA
Pokazuje 67 - 69 z 69 elementów

© Copyright 2018. All Rights reserved. Szkółka róż Hyżowie

Realizacja:   Tworzenie stron www Smarcreation

Zadzwoń, pomożemy!

+48 507 501 901

+48 514 949 230