Róże Wielkokwiatowe 

Róże wielkokwiatowe nazywane również mieszańcami herbatnimi to odmiany, które najbardziej przypominają te róże, które możemy spotkać w kwiaciarniach. Można pokusić się o stwierdzenie, że są ich ogrodowymi odpowiednikami. Róże wielkokwiatowe obdarzone są zwykle przyjemnym zapachem, a sam kwiat jest mocno nabity płatkami i ma mniej lub więcej stożkowy kształt. Kwiaty osadzone są na krzewach na pojedynczych łodygach, formując tym samym krzew o bardzo strzelistym, prostym pokroju. Osiągają do 120 cm wysokości i z powodzeniem można ścinać ich kwiaty do wazonów. Róże wielkokwiatowe nadają się na standardowe rabaty, obwódki oraz kwietniki. Pięknie prezentują się w towarzystwie bylin, roślin jednorocznych, traw, czy krzewów ozdobnych oraz strzelistych roślin warzywnych i zielarskich. Należy w ich przypadku szczególnie unikać zbyt gęstego sadzenia między sobą, czy z innymi roślinami.

na stronę
Pokazuje 67 - 71 z 71 elementów
 • Szybki podgląd
  15,51 zł Oczekiwanie na dostawę

  Klasycznej różanej urody kwiat, o bardzo ciepłej i żywej urodzie.

  15,51 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  23,15 zł Oczekiwanie na dostawę

  Szlachetna bordowa wariacja, o kwiatach nawiązujących zapachem i układem płatków do róż romantycznych.

  23,15 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  17,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Pełna życia róża tworząca krępe, silnie ukwiecone krzewy z trwałymi kwiatami o niewieścio-jasnoróżowej, dwukolorowej barwie.

  17,00 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Nietuzinkowa ognista barwa kwiatu odmiany Flaming Star® w kombinacji z jej klasycznym pięknem wprowadza nowoczesne kanony piękna do ogrodu.

  19,00 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  23,15 zł Oczekiwanie na dostawę

  Cytrynowa dostojna piękność rodząca soczyste, kipiące życiem kwiaty, rozpościerające się na tle lśniących ciemnozielonych liści.

  23,15 zł
  WYPRZEDANA
Pokazuje 67 - 71 z 71 elementów

© Copyright 2018. All Rights reserved. Szkółka róż Hyżowie

Realizacja:   Tworzenie stron www Smarcreation