Krzewy róż 

Krzewy róż ogrodowych podzieliliśmy w naszej ofercie na kilka grup, które najlepiej oddają możliwości ich zastosowania. Znajdą więc tu Państwo róże pnące, parkowe, okrywowe, miniaturowe, wielkokwiatowe, rabatowe, odmiany Rosa rugosa oraz róże nostalgiczne. Pnące róże, jak sama nazwa wskazuje wspinają się po różnorakich konstrukcjach. Róże parkowe natomiast to grupa gęstych, wysokich i stojących krzewów nadających się na punkty centralne ogrodu, ale i także na żywopłoty. Zadaniem róż okrywowych jest maskowanie i zakrywanie terenu oraz płożenie się po wszelakich powierzchniach. Róże miniaturowe stanowią wybór dla osób, które nie mają zbyt wiele przestrzeni w ogrodzie lub szukają małych, uroczych uzupełnień. Dla tych, którzy szukają odmian mogących zdobić wazony i bukiety róże wielkokwiatowe stanowią doskonałą odpowiedź. Mają, jak sama nazwa wskazuje, dużych rozmiarów kwiaty i tworzą charakterystyczne strzeliste krzewy. Najbardziej standardową grupą są róże rabatowe, kwitnące niezwykle obficie, mogące tworzyć wypełnienie rabat, czy obwódki ścieżek, osiągając przy tym średnie rozmiary. Rosa rugosa to grupa odmian pochodzących od róży pomarszczonej, stanowią one bardzo naturalistyczne wypełnienie ogrodów. Mogą zdobić rabaty, skarpy, żywopłoty, a ich kwiaty dość często nadają się na przetwory. Róże nostalgiczne są natomiast zupełnie nową grupą, w której zebrano różnorakie gatunkowo odmiany, które wyróżniają się znacząco na tle innych. Często są zatem obdarzone niepospolitym zapachem, kształtem kwiatów, czy ich barwą. Są nie lada gratką dla koneserów.

na stronę
Pokazuje 229 - 234 z 290 elementów
 • Szybki podgląd
  9,72 zł Oczekiwanie na dostawę

  Klasyk różany z czasów II Wojny Światowej, który zachwycił amatorów ogrodnictwa ogromnym, pachnącym i trwałym kwiatem barwy tęczy. 

  9,72 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  17,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Róża 'Meimont' to klasyk różany z grupy róż pnących, który tworzy trwałe, półpełne różowe kwiaty i pokaźnych rozmiarów krzewy.

  17,00 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  20,37 zł Oczekiwanie na dostawę

  Niezwykle zdrowy krzew róży pnącej o naturalistycznym charakterze oraz bardzo długich pędach dających się z łatwością przyginać.

  20,37 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  27,78 zł Oczekiwanie na dostawę

  Tej odmiany nie trzeba opisywać, to najpiękniejsze dzieło sztuki spośród naszych róż.

  27,78 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  19,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Niebywale urzekająca, aksamitna, ciemna karminowa barwa oraz zdumiewający zapach, tak w skrócie opisać można tę odmianę.

  19,00 zł
  WYPRZEDANA
 • Szybki podgląd
  27,78 zł Oczekiwanie na dostawę

  Uwodzicielska piękność, przy tym wyjątkowo przyjemnie pachnąca.

  27,78 zł
  WYPRZEDANA
Pokazuje 229 - 234 z 290 elementów

© Copyright 2018. All Rights reserved. Szkółka róż Hyżowie

Realizacja:   Tworzenie stron www Smarcreation

Zadzwoń, pomożemy!

+48 507 501 901

+48 514 949 230