Data dostępności:
Odurzająca zapachem piękność, która zachwyca również perfekcyjnej budowy klasycznymi kwiatami oraz żywo zielonymi, lśniącymi liśćmi.
krzew
w donicy
Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 1
WYPRZEDANA
![]() | BARWA | Lawendowa |
---|---|---|
![]() | KWIAT | Ø: 10 cm |
![]() | WYMIARY | 120 cm wysokość x 50 cm rozstaw sadzenia |
![]() | ZAPACH | ![]() ![]() ![]() |
![]() | ODPORNOŚĆ NA CHOROBY | ![]() ![]() ![]() ![]() |
Róża powtarzająca kwitnienie. Sadzić 4 do 5 sztuk na 1m2.
Odurzająca zapachem piękność, która zachwyca również perfekcyjnej budowy klasycznymi kwiatami oraz żywo zielonymi, lśniącymi liśćmi. Z dystansu uderza nas jej nieprzyzwoicie elegancka, gęsta oraz wyrównana budowa krzewu, rodzącego wyjątkowo sztywne i silne pędy. Końce pędów perfekcyjnie zwieńczają wspomniane pachnące dzieła sztuki. Jest to iście nowoczesna róża, która prezentuje wiele cech jakich szuka u róż współczesny ogrodnik amator. Polecamy sadzić ją w formie grup krzewów, które zestawiać można z bylinami, sadzić również można ją w pojedynkę, czy nawet w głębokiej donicy na tarasie.
Sadzonka I klasy wyhodowana w Polsce przez Szkółkę Róż Hyżowie na licencji twórcy tej odmiany- Rosen Tantau Niemcy 2019.
Zobacz jak zadbać wiosną o róże:
Zobacz jak zabezpieczyć róże na zimę:
© Copyright 2018. All Rights reserved. Szkółka róż Hyżowie
Realizacja: